Evden Eve Nakliyat

Avrupa Nakliyat Güven bizim için her şeydir. Bu nedenle sizlerle yaptığımız görüşmelerde dürüstlük ilkelerimizden, müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımızdan ödün vermemeye özen gösteririz. Böylece taşınma öncesi, sırası ve sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşmanızı engellemeye çalışırız. Firmamızın sunmuş olduğu hizmet kalitesini, referans listemizde yer alan müşteri değerlendirme yorumlarından da açıkça anlayabilir, bu bilgilere internet aracılığı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Avrupa Nakliyat firmasında sizlere paketleme hizmeti de sunulmaktadır. Bazı firmalar özellikle sektör içerisinde sadece kazanacağı paraya odaklanan, daha fazla ödeme alma hayali kuran firmalar ambalaj hizmeti vermez. Sizlerin hazırladığı koliler ile paketlemeler yeterli görülür. Ancak taşınırken avizeden halıya, beyaz eşyadan koltuklara, perdeden kolilere kadar tüm eşyalarınızın paketlenmesi zarar görmesini, kirlenmesini, çizilmesini engeller. Tüm bu eşyaları özellikle gardrop, koltuk gibi büyük eşyaları kendinizin taşınmaya hazır hale getirmesi mümkün değil. Bu nedenle firmamızın ekipleri içerisinde demonte ve kurulum konusunda yardımcı olacak, büyük eşyalarınızı paketleme teknikleri ile koruma altına alacak profesyonel çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bu hizmetlerimiz ve önlemlerimiz sayesinde eşyalarınız ufak hasarlara karşı dahi korunma altına alınmış olmaktadır.

Fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak, taşınma öncesinde adresinize ücretsiz eksper hizmeti talep etmek için firmamıza ulaşarak istediğinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir