İstanbul Çanakkale Evden Eve Nakliyat

İstanbul Çanakkale Nakliyat

Eşyaların zarar görmesi, taşınmanın kaçınılmaz bir parçası olarak görülebilir. Ancak eşyaların kullanılamaz hale gelmesi, kırılması, çizilmesi gibi durumlar amatör, taşınma özeni göstermeyen firmalarda ortaya çıkan sorunların başında gelir. Sektör içerisinde müşteriler firma tercih ederken tercihlerini genellikle en ucuz fiyatı veren firmadan yana kullanmasından dolayı profesyonellikten uzak bu hizmetlerde birçok olumsuz durum ve maddi – manevi hasar, kayıp ortaya çıkmaktadır. Avrupa Nakliyat, İstanbul şehirlerarası nakliyat firmaları arasında en güvenilir firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Uzun yıllardır bu konumunu koruyan firma büyük bir özenle eşyalarınızın en ufak bir hasar almasından kaçınarak sizlere hizmet vermeye özen göstermektedir.

Kişiler hem maddi hem de manevi anlamda en değerli eşyalarını taşınma esnasında evden eve nakliyat firmalarına emanet etmektedir. Geri teslim alırken de firma yetkililerinin eşyalarına büyük bir özen ve en az kendileri kadar dikkat ederek bu süreci tamamladığından emin olmak isterler. Amatör firmalar, dağınık çalışmaları, plansızlıkları, zarar görmüş eşyalar, tutulmayan sözler ile fiyatta gösterdikleri ucuzluğu hizmette de göstererek kendilerini hemen belli ederler. Ancak hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılıkta önemli bir marka haline gelen Avrupa Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmemesini, sizlerden teslim alındığı gibi yeni adresinizde sizlere teslim edilmesini en az sizler kadar önemser.

Sigortalı taşımacılık, eşyalarınızın güvence altına alındığı bir evden eve nakliyat hizmetidir. Bu hizmeti sunan Avrupa Nakliyat, sizlerin adresinden taşınmak üzere teslim alınan tüm eşyaları sigorta ile sözleşmenize ekler ve böylece eşyalarınızın maddi hasar alması güvence altına alınmış olunur. Yol boyunca iş sağlığı ve güvenliği, yol güvenliği, sürüş güvenliği, eşyaların paketlenmesi, yüklenmesi ve taşınması konusunda gösterilmesi gereken tüm hassasiyetler de göz önünde alınarak zarar görmeden teslim edilmesi sağlanır. Ancak çok nadir olarak görülmeyen kazalar, elde olmayan sebeplerden kaynaklı olarak ortaya çıkan maddi hasarlarınız sigorta güvencesinde olduğu için Avrupa Nakliyat tarafından sizlere geri ödenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.